czwartek, 4 października 2012

Poli lover czyli hiszpańscy policjanci na służbie


W tym tygodniu hiszpańskiego youtuba zawojował filmik, na którym dwóch policjantów będących na służbie, naśladuje rosyjskie dziewczyny z zespołu Serebro. Tańczą, śpiewają, wykonują dziwne gesty.

Urząd miasta w Cerdanyola del Vallès (Barcelona)- miejscowości, w której panowie odbywali tę specyficzną służbę, zainteresował się całą sprawą i nakazał zwolnić dyscyplinarnie policjantów. Filmik znajduje się na youtubie już od zeszłego tygodnia, ale dopiero w poniedziałek dotarł do władz Cerdanyola del Vallès i zbulwersował mieszkańców. Rada Miasta wniosła o ukaranie żartownisiów także za stwarzanie niebezpiecznej sytuacji na drodze. Na filmiku widać, że weseli panowie skupiają się na wszystkim, oprócz prowadzenia samochodu. Spontaniczna choreografia, którą stworzyli, wymusza ruszanie rękami, zasłanianie twarzy, a nawet wychylanie się przez okno. Cały film został nazwany „Poli lover”, co jest aluzją do hitu zespołu Serebro  „Mama lover”. 

Amatorska produkcja, która dla policjantów była głupim żartem, została umieszczona w Internecie przez osobę trzecią. Pod filmem można znaleźć komentarz; Żyjąc w kraju, który jest cyrkiem, mamy takie prace, w których możemy robić, co chcemy.”

Postępowanie w tej sprawie jest w toku, poszukiwana jest osoba, zamieszana w nagranie filmiku. Wiadomo, że dzieło przed wrzuceniem na youtube było edytowane.

No cóż, cyrk zakończył się dla wesołych policjantów- niewesoło.  


a filmik można oczywiście oglądać i komentować:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz